EVE HAYMAN (CONTEMPORARY). RÄVTERRIER.

4399768. EVE HAYMAN (CONTEMPORARY). RÄVTERRIER.

Pastell, signerad och daterad 1976, 28 x 34cm (bild), 40 x 46cm (ram).

Bra.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bra.

Antal besök: 222