ANN RABY. SPRICKA II.

ANN RABY. SPRICKA II.
4399648. ANN RABY. SPRICKA II.

Olja på duk, inramad, signerad nere till höger och tergo, 96 cm H x 96 cm W. (86 cm H x 86 cm B, oramad).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 83