E. RADZIEVSKY. VISIONER.

E. RADZIEVSKY. VISIONER.
4399644. E. RADZIEVSKY. VISIONER.

Olja på duk, inramad, signerad och daterad nere till höger och tergo, 110,5 cm H x 90 cm B (100,5 cm H x 80 cm B, oramad).

Gör en kostnadsfri värdering!

Adress

Unit 9 The Piper Centre
Carnwath Road
London
SW6 3JX
Storbritannien

Placering
Line 05
Antal besök: 158