KASSASKÅP med nyckel och kodlås, 1900/2000-tal.

4399530. KASSASKÅP med nyckel och kodlås, 1900/2000-tal.

Höjd ca 25,5 cm.
Bredd ca 35 cm.
Djup ca 25 cm. Exkl. display.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.
Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 25,5 cm.
Bredd ca 35 cm.
Djup ca 25 cm. Exkl. display.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 208