SKRIVBORD & KARMSTOL, ek.

SKRIVBORD & KARMSTOL, ek.
4399500. SKRIVBORD & KARMSTOL, ek.

Skrivbord: Längd ca 144 cm, djup ca 69,5 cm, höjd ca 75 cm.
Stol: Rygghöjd ca 93 cm, sitthöjd ca 47 cm, bredd ca 63,5 cm.

Bruksskick. Märken, repor, skav.
Stolens armstöd är lite lösa, varit limmade. Litet hål i tyget på sittdynan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 366