ETT VIKTORIANSK MATBORD I MAHOGNY.

4399489. ETT VIKTORIANSK MATBORD I MAHOGNY.

Med ytterligare ett blad, den rektangulära toppen med en formad kant ovanför bollen och vända ben upphöjda på hjul, 162cm djup 73cm hög 116cm bred.

allmänna märken och slitage, ytrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 215