TUPPLJUSSTAKE, Käck och Hedbys, 1900-tal.

4399413. TUPPLJUSSTAKE, Käck och Hedbys, 1900-tal.

Tre ljushållare. Höjd 58 cm.

Brukkslitage.

Tema

Det inredda rummet

Gör en kostnadsfri värdering!

Tre ljushållare. Höjd 58 cm.

Brukkslitage.

Tema

Det inredda rummet

Antal besök: 495