SATSBORD, 3 delar, ek, 1960-tal.

4399331. SATSBORD, 3 delar, ek, 1960-tal.

Höjd: ca 52 cm.
ca 55 x 40 cm.

Normalt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 52 cm.
ca 55 x 40 cm.

Normalt bruksslitage.

Antal besök: 472