SOFFA, svängd form, 1940/50-tal.

4399327. SOFFA, svängd form, 1940/50-tal.

Sitthöjd: ca 40 cm.
ca 155 x 75 cm.

Bruksslitage. Armstöd med tydligare nötning.
Mindre fläckar, se foton.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd: ca 40 cm.
ca 155 x 75 cm.

Mindre fläckar, se foton.

Antal besök: 318