DOSA OCH FAT, SILVER, ANDERS NILSSON.

4399238. DOSA OCH FAT, SILVER, ANDERS NILSSON.

Dosa, invändig förgylld, Lund 1916, mått 1,2x3,5x5cm.

Fat, förgyllt, Lund 1924, diameter 8cm.
Total vikt ca 71 gram.

Bruksrepor, fat med förgyllningsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 71 gram.

Antal besök: 392