ANDERS LINDGREN. Tusch, "Stocklås", signerad och daterad.

4399234. ANDERS LINDGREN. Tusch, "Stocklås", signerad och daterad.

Signerad A.L -1973.
Rammått 47 x 65 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad A.L -1973.
Rammått 47 x 65 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 143