BENGT OLSON. Färglitografi, Komposition, Signerad samt numrerad E/A.

4399207. BENGT OLSON. Färglitografi, Komposition, Signerad samt numrerad E/A.

BENGT OLSON. Färglitografi, Komposition, Signerad samt numrerad E/A, Rammått 68 x 87,5 cm.

Bruksslitage.

Bengt Olson (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Bengt Olson (Född 1930)

Antal besök: 226