BYRÅ, teak, 1900-talets mitt.

BYRÅ, teak, 1900-talets mitt.
4399175. BYRÅ, teak, 1900-talets mitt.

Tre lådor.

Bredd ca 75 cm. Djup ca 37,5 cm. Höjd ca 71 cm.

Bruksslitage. Repor, fläckar och slag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tre lådor.

Antal besök: 333