K G NILSON. "Tiden och Grönskan".

4399029. K G NILSON. "Tiden och Grönskan".

Signerad och daterad K G Nilson 1994. Upplaga 97/150, färglitografi, 45x44, rammått 51x49 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 229