SOFFGRUPP, 3 delar, 1940-tal.

SOFFGRUPP, 3 delar, 1940-tal.
4399005. SOFFGRUPP, 3 delar, 1940-tal.

Klädd i ljust skinn, stomme i teak, soffornas sitthöjd 45, längd mått ca 170 och 130, hörnstolets djup 52 cm.

Slitage från utomhusbruk, benslut med röta, mögel, märken, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 919