EN SKÄNK I MAHOGNYROSETT I REGENCY-STIL.

4398996. EN SKÄNK I MAHOGNYROSETT I REGENCY-STIL.

Av bågfrontad form med en tvärbandad topp ovanför en enda låda flankerad av ett par skåpdörrar, alla med lejonmaskhandtag, 122 cm bred 87 cm hög 49 cm djup.

allmänna märken och slitage, ytrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 120