LINFÄSTE. Allmoge, 1800-tal.

LINFÄSTE. Allmoge, 1800-tal.
4398880. LINFÄSTE. Allmoge, 1800-tal.

Bemålat trä,delvis genombruten.
Längd 41 cm.

Ålder och bruksrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 41 cm.

Antal besök: 137