OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå.

4398578. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå.

Fishing Boots, signerad,
38x50 cm
56x68 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fishing Boots, signerad,
38x50 cm
56x68 cm.

Slitage.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 144