OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå.

4398553. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå.

Landskap, signerad.
34x25 cm.
50x41 cm.

Mindre ytsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap, signerad.
34x25 cm.
50x41 cm.

Mindre ytsslitage.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 148