EN BLANDAD MASSA SILVERBESTICK.

4398464. EN BLANDAD MASSA SILVERBESTICK.

Bestående av en George III par gamla engelska mönstrade sockertång, stämplade William Collings, London 1792, 15 cm lång.
Två William IV fiolmönsterskedar, vardera 18 cm långa,
Och en annan sked.
184 g (5,9 oz).
(4).

Ytrepor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Och en annan sked.
184 g (5,9 oz).
(4).

Ytrepor och märken.

Antal besök: 174