OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Landskap, signerad Eugene Robert.

4398340. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Landskap, signerad Eugene Robert.

olja på duk. Ca 180x130x10 cm inkl. ram.

Dukhål, krakeleringar, färgbortfall. Ram med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 283