MÅLARSTAFFLI, trä, 1900-tal.

MÅLARSTAFFLI, trä, 1900-tal.
4398307. MÅLARSTAFFLI, trä, 1900-tal.

Ställbart, höjd ca 178 cm, bredd ca 61 cm.

Bruksskick, färgrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick, färgrester.

Antal besök: 262