MATSERVIS, 83 delar, "President", Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

43983. MATSERVIS, 83 delar, "President", Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

36 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 salladstallrikar, 17 assietter, 2 skålar, 3 uppläggningsfat, tillbringare.

Krackelyr, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelyr, enstaka nagg.

Antal besök: 2 332