BARBIEDOCKA, MATTEL.

BARBIEDOCKA, MATTEL.
4398284. BARBIEDOCKA, MATTEL.

Med mörkbrun bubblecut och blå ögon, 1960-talets första hälft, klädd i rosa dräkt i tre delar, höjd ca 31 cm.

Något bruksslitage, öron med små missfärgningar, kläder något solkiga.

Gör en kostnadsfri värdering!
4398284. BARBIEDOCKA, MATTEL.

Antal besök: 809