GUNNAR NYLUND. BORDSLAMPFOT, keramik, Rörstrand, signerad.

4398269. GUNNAR NYLUND. BORDSLAMPFOT, keramik, Rörstrand, signerad.

höjd 22 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gunnar Nylund (1904–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 22 cm.

Gunnar Nylund (1904–1997)

Adress

Polhemsgatan 28
392 39 Kalmar
Sverige

Placering
Kundmottagning
Antal besök: 125