AKVARELL, på papper, signerad Bohm, 1929.

4398222. AKVARELL, på papper, signerad Bohm, 1929.

ramstorlek:
höjd 50 cm, bredd 50 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ramstorlek:
höjd 50 cm, bredd 50 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 155