SPEGEL med KONSOLL, Empir (2).

4398193. SPEGEL med KONSOLL, Empir (2).

Mahognyfanérad fur. Konsoll med låda i sarg. Konsoll ca höjd 82 cm, 65x35 cm.
Spegel ca 173x64 cm.

Åldersrelaterat slitage, fanerbortfall, märken. Låda senare renoverad och kompletterad. Senare spegelglas. Lös faner til låda medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel ca 173x64 cm.

Antal besök: 323