UNIVERSITETSTOL, 1940-tal, enligt uppgift proveniens universitet Paris.

439814. UNIVERSITETSTOL, 1940-tal, enligt uppgift proveniens universitet Paris.

Ek, gjutjärn.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek, gjutjärn.

Bruksslitage.

Antal besök: 628