SERVERINGSVAGN, 1950-tal.

SERVERINGSVAGN, 1950-tal.
4398129. SERVERINGSVAGN, 1950-tal.

Teak. Hopfällbar. 2 lösa rektangulära brickor. Längd 62, bredd 50, höjd 71 cm.
Hopfälld längd 95 cm.

Obetydligt ytslitage, en bricka med fläckar.
Saknar mutter till vänster bakhjul samt naggad botten på övre bricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hopfälld längd 95 cm.

Antal besök: 357