POKALER, silver, Köpenhamn 1922 respektive 1935.

4398041. POKALER, silver, Köpenhamn 1922 respektive 1935.

Höjd ca 11x9 respektive15x14 cm, totalvikt ca 344 g.

Gravyrer, bruksslitage, fot med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 166