FRITZ HANSEN, soffbord, Danmark, 1990.

4397961. FRITZ HANSEN, soffbord, Danmark, 1990.

Rektangulär skiva av laminat. Kantlist och underede i kromat stål. Längd 120 cm. Bredd 60 cm. Höjd 42 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Fläckar. Smuts och fläckar undertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 262