BECKERS STORT STAFFLI.

BECKERS STORT STAFFLI.
4397944. BECKERS STORT STAFFLI.

1900 talets första hälft, höj och sänkbart, hjul, maxhöjd ca 260cm. Storlek hopfällt: ca 169x65x66cm.

ÄNDRING: Mått hopfällt samt uppdaterad konditionsrapport med bild.

Ytslitage, torrspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage, torrspricka.

Antal besök: 1 629