1900 talets första hälft, höj och sänkbart, hjul, maxhöjd ca 260cm. Storlek hopfällt: ca 169x65x66cm.
ÄNDRING: Mått hopfällt samt uppdaterad konditionsrapport med bild.
Ytslitage, torrspricka.
Ytslitage, torrspricka.