DOCKMÖBLER, 40/50-tal.

DOCKMÖBLER, 40/50-tal.
4397885. DOCKMÖBLER, 40/50-tal.

Skåp längd 40 cm
Bord och stolar, bord, 17x12,5 cm, höjd 10,5 cm. mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skåp längd 40 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 174