ROLF SUUP. KÖRSTAV, samisk, signerad RES.

4397598. ROLF SUUP. KÖRSTAV, samisk, signerad RES.

Längd 49 cm.
Material:
Rönn, horn, tenn, näver.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 49 cm.
Material:
Rönn, horn, tenn, näver.

Bruksslitage.

Antal besök: 312