JOSÉ VELA ZANETTI. Labrador.

JOSÉ VELA ZANETTI. Labrador.
4397506. JOSÉ VELA ZANETTI. Labrador.

Aquatint på papper.
Signerad, daterad 1982 och numrerad 31/150.
32x39 cm.

I gott skick. Träram med skyddande skärm. Inte undersökt utan ram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Aquatint på papper.
32x39 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 243