ANDERS SUNNA. Halvhornskniv / Sameslöjd.

4397494. ANDERS SUNNA. Halvhornskniv / Sameslöjd.

Tillverkad av läder, björk & graverat renhorn i stiliserad dekor.
Monogramsignerad.
Längd kniv: 20 cm
Längd inklusive slida: 23 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Monogramsignerad.
Längd kniv: 20 cm
Längd inklusive slida: 23 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 366