SIDEBOARD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

4397471. SIDEBOARD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med valnöt. Längd ca 189, bredd 45, höjd 90 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 701