DOCKOR med TILLBEHÖR och KATALOG, 3 st varav en märkt, "Ginger", 1900-talets mitt.

439746. DOCKOR med TILLBEHÖR och KATALOG, 3 st varav en märkt, "Ginger", 1900-talets mitt.

3 st dockor, längd ca 9 cm, (1 st docka i originalkartong).
4 st originalkartonger med kläder och tillbehör.

Bruksslitage, ljushårig docka med limrester på sidan av ansiktet. Katalog från NK med klotter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 032