439746. DOCKOR med TILLBEHÖR och KATALOG, 3 st varav en märkt, "Ginger", 1900-talets mitt.
3 st dockor, längd ca 9 cm, (1 st docka i originalkartong).
4 st originalkartonger med kläder och tillbehör.
Bruksslitage, ljushårig docka med limrester på sidan av ansiktet. Katalog från NK med klotter.