MUNKSTOL, omkring 1900.

MUNKSTOL, omkring 1900.
4397450. MUNKSTOL, omkring 1900.

Betsad ek, skuren dekor. Lös stoppad sits.Höjd ca 87, sitthöjd 45, bredd 48, längd 56cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Ostadig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 239