VÄGG & BORDSUR, Scholer & Junghans, 1900-tal.

4397425. VÄGG & BORDSUR, Scholer & Junghans, 1900-tal.

Bordsur, manuellt urverk ca 13,5x10 h. 15 cm. Väggur, quartz-ur ca 16x16 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 148