MÅNBORD, 2 delar, 1800-tal.

MÅNBORD, 2 delar, 1800-tal.
4397417. MÅNBORD, 2 delar, 1800-tal.

2 delar.
Höjd ca 76 cm
Bredd 116 cm
Diameter 118 cm
En halva djup 58 cm/st.

Slitage, förekommer skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 delar.
Höjd ca 76 cm
Bredd 116 cm
Diameter 118 cm
En halva djup 58 cm/st.

Slitage, förekommer skador.

Antal besök: 372