WILHELM KÅGE. Ugnsformar, 2 stycken, "Pyro", Gustavsberg.

4397393. WILHELM KÅGE. Ugnsformar, 2 stycken, "Pyro", Gustavsberg.

Ca 19-23 x 15-17 cm.

Smärre bruksslitage, 2 minimala kantnagg.

Wilhelm Kåge (1889–1960)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 19-23 x 15-17 cm.

Wilhelm Kåge (1889–1960)

Antal besök: 169