GOLVUR,18/1900-tal.

GOLVUR,18/1900-tal.
4397384. GOLVUR,18/1900-tal.

Bredd 64 cm. Höjd 221 cm. Djup 13 cm
Lod och pendel medföljer.

Urtavla med slitage. Stomme med sprickor och ytreporöjd.

Gör en kostnadsfri värdering!
4397384. GOLVUR,18/1900-tal.

Lod och pendel medföljer.

Antal besök: 247