LJUSSTAKAR, ETT PAR. Smide, allmoge, 18/1900-tal.

4397331. LJUSSTAKAR, ETT PAR. Smide, allmoge, 18/1900-tal.

Höjd ca 26 cm.

Ställvis anlupna, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 26 cm.

Antal besök: 456