TOMAS ANAGRIUS. Skålar, 3 st, stengods, signerade.

4397283. TOMAS ANAGRIUS. Skålar, 3 st, stengods, signerade.

Celadonfärgad glasyr. Diameter ca 12 - 21 cm, höjd ca 4 - 10,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt ytslitage.

Antal besök: 264