PIEDESTAL, elefant, keramik.

PIEDESTAL, elefant, keramik.
4397265. PIEDESTAL, elefant, keramik.

Höjd ca 43 cm
Bredd ca 63 cm
Djup ca 31 cm
Platta ytan ca 54 cm x ca 25 cm.

repor, nött, använt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 43 cm
Bredd ca 63 cm
Djup ca 31 cm

repor, nött, använt slitage.

Antal besök: 166