SVÄRD, 2 stycken, s.k. Tulwar.

4397254. SVÄRD, 2 stycken, s.k. Tulwar.

Längd 90-94 cm.

Slitage, skador samt oxideringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 90-94 cm.

Antal besök: 295