MOTORCYKEL, DKW RT 125, 1971.

MOTORCYKEL, DKW RT 125, 1971.
4397218. MOTORCYKEL, DKW RT 125, 1971.

Registreringsnummer: GCT 887.
Modellår: 1971.
Avställd.
Senast besiktigad: 2013-09-06.
Mätarställning: Se bild.
Ej export.

Bruksslitage.
Rost förekommer.
Repor, märken.
Ett emblem saknas på tank.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Registreringsnummer: GCT 887.
Modellår: 1971.
Avställd.
Mätarställning: Se bild.
Ej export.

Bruksslitage.
Rost förekommer.
Repor, märken.
Ett emblem saknas på tank.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 2 629