4397218. MOTORCYKEL, DKW RT 125, 1971.
Registreringsnummer: GCT 887.
Modellår: 1971.
Avställd.
Senast besiktigad: 2013-09-06.
Mätarställning: Se bild.
Ej export.
Bruksslitage.
Rost förekommer.
Repor, märken.
Ett emblem saknas på tank.
Ej funktionstestad.