OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Larsson.

4397199. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Larsson.

Bildytans mått ca 45 x 32 cm
Ramens mått ca 60 x 47 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildytans mått ca 45 x 32 cm
Ramens mått ca 60 x 47 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 180