KOPPARKITTEL, 1800-tal.

KOPPARKITTEL, 1800-tal.
439716. KOPPARKITTEL, 1800-tal.

Diameter ca 47 cm.

Slitage, bucklor, äldre lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 47 cm.

Antal besök: 5 465